SADOBABA FORUMLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

track mania nations forever(inceleme)

YazarMesaj
Max Payne_61
görevli
görevli
Max Payne_61

Doğum tarihi : 02/06/91
Toplam Puanı : 15902
track mania nations forever(inceleme) 7e88769fc29bba698776939fec849a75

track mania nations forever(inceleme) Empty
MesajKonu: track mania nations forever(inceleme)   track mania nations forever(inceleme) I_icon_minitimeSalı Nis. 27, 2010 9:05 pm

ilk olarak bu oyuna "en iyi free yarış oyunu" ödülünü veremek istiyorum.başka bu ödülü hakedicek bir oyun yok çünkü... TRACKMANİA HAKKINDA: Trackmania oynayan bilir, çılgınca uçuşların olduğu,yarışı bitirebilmek ter döktüğümüz bir oyundur trackmania.bu serinin başka oyunlarında da değişmedi.fakat bu trackmania bir değişik bir trackmania.daha güzel, daha iyi(ve daha bedava) gözüktü gözüme.Forever ise Nations' yapılan bir eklenti.nations'ı bilmediğim için kısaca size "Nations Forever"'ı anlatacağım.
OYUNA GİRİŞ: Oyuna kendinize bir hesap açarak başlıyorsunuz bu işlem çok kısa sürüyor ve hemen oyuna dalıyorsunuz.isterseniz hemen multiplayer kapışabilirsiniz ama önce bir oyuna alışın derim.Burda "Play Solo" var.Burda 5 tane zorluk derecesinde yarışlar.İşin espriside bu zaten.Multiplayer dışında burda oldukça vakit harcıyorsunuz.Beni etkileyen birşey de şu oldu; madalya sıranıza göre oyun, dünyadaTMNF oynayanlar arasında kaçıncı olduğunuzu gösteriyor.Play solo da 90 dan fazla yarış bulunuyor,kolay gelsin vallatrack mania nations forever(inceleme) Smile

Bir başka sizi oyalayacak şey ise "Editor" modu.Oyundaki malzemerin aynısını kullanıp kendi pistinizi yapıyorsunuz. Kendi pistinizle biraz(saatlerce) uğraştıktan sonra isterseniz kendi pistinizi multiplayerde oynatabilirsiniz
Multiplayede ladder point denen puanlar eldeki başarınıza göre veriliyor.Ladder point'lerinize göre de kaçıncı olduğunuz yazıyor.

SONUÇ OLARAK: Bu oyun çok güzel bir oyun paralı olsa alırdım herhalde.Bir de bunun "United" diye bir eklentisi var o paralı.şahsen obende yok ben TMNF ile idare diyorum.Sonuç olarak bu oyunu bulun oynayın,çıldrın,delirin.Bak dayanamıycam ben açıcam gene oyunutrack mania nations forever(inceleme) Smile
track mania nations forever(inceleme) Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1280x960 and weights 211KB.
track mania nations forever(inceleme) TrackmaniaNationsESWC2
https://hhfggfgfg.yetkin-forum.com

track mania nations forever(inceleme)
1 sayfadaki 1 sayfası