SADOBABA FORUMLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Uo Server

2 posters
YazarMesaj
Max Payne
yetkililer
yetkililer
Max Payne

Doğum tarihi : 02/06/91
Toplam Puanı : 18042
Uo      Server 7e88769fc29bba698776939fec849a75

Uo      Server Empty
MesajKonu: Uo Server   Uo      Server I_icon_minitimePtsi Ekim 05, 2009 10:35 pm

Öncelikle herkese merhabalar bilindiği üzere ülkemizde ultima devri bitti gibi birşey fakat ben eski ve hala bu oyunu bitirmeyen bir oyuncuyum biliyorum ki benim gibi ultimayı seven oyuncular hala var bu arkadaşlarımdan burada toplanıp bir server açmak amaçlı bir birleşme rica ediyorum en önemlisi script yazan bir arkadaşa ihtiyacım var host işini halletmeyi düşünüyorum fakat toplanacak tüm staffların kaliteli olması lazım çünkü eğer böyle birşey gerçekleşirse türkiyenin son serverı olmasını istiyorum zaten bu devir kapanıyorsa biz SON olalım biz SON kapanalım demiyorum ki kapanmaz asla hiç bir zaman tabiki kapanır bir zaman ama ne kadar sürer bunu bilemem daha açılmadan ayrıca en azından böyle bir amaca hizmet etmek için bende varım demek isterseniz en azından hazır scriptler rica ediyorum sizden bu benim için önemli ''hazır scriptler''
https://hhfggfgfg.yetkin-forum.com
crysis
aktif üye
aktif üye
crysis

Doğum tarihi : 03/03/87
Toplam Puanı : 16057
Uo      Server D1e2ee3fede4072d5e25570324a07802

Uo      Server Empty
MesajKonu: Geri: Uo Server   Uo      Server I_icon_minitimePaz Kas. 01, 2009 3:59 pm

SAOL ADMİN

Uo Server
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mu Online Server
» HeRaKo PvP Server Açıldıııı!!!
» Mu Online Server Kurulumu ...
» CS 1.6 SERVER İP LERİ [ZOMBİe,W3,gg,pRo]
» Combat Arms Server Bilgileri