SADOBABA FORUMLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) (TÜRKÇE) (FINAL)

YazarMesaj
kenan61
online üye
online üye
kenan61

Toplam Puanı : 16219
Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) (TÜRKÇE) (FINAL) 7e88769fc29bba698776939fec849a75

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) (TÜRKÇE) (FINAL) Empty
MesajKonu: Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) (TÜRKÇE) (FINAL)   Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) (TÜRKÇE) (FINAL) I_icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 10:14 pm

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) (TÜRKÇE)
..Hayallerinizle Irdelenmiş Eşsiz Dizayn!!..

..LIVE VE CLASSIC SÜRÜM ICIN BEKLENEN GÜN GELDI..ARTIK HAZIR..
CLASSIC SÜRÜM 2. MESAJDADIR

KURULUMDAN ÖNCE "GENEL SORU VE CEVAPLARI" MUHAKKAK OKUYUNUZ

--

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE) (TÜRKÇE)
..Hayallerindir Özgürlüğün!!..

~~ Sistem Bilgisi ~~
Boyut: 659 MB
Sürüm: LIVE SÜRÜMÜ
Versiyon: 1.3 (FINAL)
Yapımcı: secret ++
Sunucu: Rapidshare.com + Alternatif Linkler
Durum: Yüklendi

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE) işletim sisteminin hayallerinizle irdelenmiş eşsiz dizaynı ile benzersizliğinizi belirginleştirin.

Tamamiyle tarafımızca tasarlanmış benzersiz arayüzü ve özel live temasıyla bildiklerinizi unutun. Yepyeni dizaynıyla başlat menüsü, görev çubuğu, geliştirilmiş kopyalama ekranı, dock menüsü, yeni WMP11 görünümü, yeşil türkçe toolbar gibi birçok harika özellikle görselliğin doruğuna çıkın.

Entegre Edilen Bazı Ek Program ve Özellikler

Microsoft Net Framework TR (1.1SP1 - 2.0SP2 - 3.0SP2 - 3.5SP1)
Microsoft Silverlight v2.0.31005
Winrar 3.80 TR
IE 7 + Güncelleştirmeleri
WMP11 + Güncelleştirmeleri
YouTube Giriş Eklentisi
Yeni Degistirilmiş Özel Windows Sesleri
Aero Cursor (Manuel Seçimli)
Özel 112 Adet Wallpaper + Yeni Ekran Koruyucuları

Her Daim Güncel ve Sorunsuz

..Windows XP AERO XTREME (LIVE) işletim sisteminin belli dönemlerde (yaklaşık 3-4 ay) yeni versiyonları sitemizde yayınlanacaktır.

Bu sayede en son güncelleştirmelerle donatılmış yeni versiyonla güncelliğinizi korurken, aynı zamanda önceki versiyonlarda karşılaşılan sorunların giderildiği ve ek eklentiler, özelliklerle geliştirilmiş sistemle maksimum performansa ulaşacaksınız...

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) (TÜRKÇE) (FINAL) SGNLIVE2_AERO_XTREME_LIVE0

Biz En İyisiyiz!!

Windows XP AERO XTREME (LIVE) işletim sistemi orijinal SP3 kullanarak hazırlanmış ve SP3 ten sonraki OCAK 2009 a kadarki güncelleştirmeler entegre edilerek oluşturulmuş xp tabanlı bir işletim sistemidir. Full SATA paketi eklendiği içinde sata sorunu olmadan bilgisayarınızı sorunsuz kullanabilirsiniz.

Isletim sisteminin etkinleştirme ve orijinallik ayarları yapılmış olup, bu sayede ürün doğrulama gerektiren microsoft yazılımlarını ve ayrıcalıklarını sonuna kadar kullanabilirsiniz..

Dilediğiniz Gibi Kişiselleştirin

..Windows XP AERO XTREME (LIVE) işletim sistemi kullanıcılarına sınırsız özgürlükler tanımaktadır. Işletim sisteminin kurulumu sırasında kullanıcı adı ve yapılandırma ayarları, bölge ve dil seçenekleri, klavye düzeni gibi ayarları kendiniz kişisel bilgilerinize göre manuel girebilirsiniz..

Bilgi: Işletim sistemine CD-KEY entegre edilmiştir. Bu nedenle kişiselleştirme ayarlarında bu seçenek yoktur..

Yeni Dock`la Tanışın

..Yuvarlak dock menüsüne bilgisayarınızdan dilediğiniz kısayolu sürükleyerek atabilir, böylece daha hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca eklediğiniz kısayolu silebilir ve bu yuvarlak dock menüsünü kendi zevkinize göre tamamen özelleştirebilirsiniz..

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) (TÜRKÇE) (FINAL) SGNLIVE2_AERO_XTREME_LIVE8

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) (TÜRKÇE) (FINAL) SGNLIVE2_AERO_XTREME_ORTAK0

Rapidshare.com Linki

Kod:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Hotfile.com Linki

Kod:
Uploading.com Linki

Kod:

Windows XP AERO XTREME 2009 (LIVE/CLASSIC) (TÜRKÇE) (FINAL)
1 sayfadaki 1 sayfası