SADOBABA FORUMLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

MXP 2009 v2! Yepyeni, daha az problemli, bol alternatifli

2 posters
YazarMesaj
kenan61
online üye
online üye
kenan61

Toplam Puanı : 16219
MXP 2009 v2! Yepyeni, daha az problemli, bol alternatifli 7e88769fc29bba698776939fec849a75

MXP 2009 v2! Yepyeni, daha az problemli, bol alternatifli Empty
MesajKonu: MXP 2009 v2! Yepyeni, daha az problemli, bol alternatifli   MXP 2009 v2! Yepyeni, daha az problemli, bol alternatifli I_icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 10:16 pm

MXP 2009 v2! Yepyeni, daha az problemli, bol alternatifli 2mgwqqu

Devam...

WPI Program Listesi:
(Tüm programlar Tam sürümdür.Birçoğu Türkçe ya da dili olmayan programlardır. Birçoğu güncel sürümdür.Tüm programlar denenmiştir.
Sadece RapidShare Downloader kurulmuyor.
)

Kod:
Silverlight 2
Zuma Deluxe
XnView 1.95.4 Tam Paket Türkçe
WinRAR 3.80 Türkçe
Windows Vista Sidebar (Kenar Çubuğu)
Winamp Pro 5.541 Türkçe
VLC Media Player 0.9.9 Türkçe
Unlocker 1.8.7 Türkçe
Universal Share Downloader 1.3.5.1 Türkçe
Universal Extractor 1.6 Türkçe
Türkler v2
TuneUp Utilities 2009 8.0.2000.35
TrueTransparency 0.9.4
Skype 4.0.0.206 Türkçe
Revo Uninstaller 1.80 Türkçe
Rapidshare Downloader 4.3 Türk(çe) Programı
Orbit Downloader 2.8.7 Türkçe
Opera 9.64 Türkçe
Okey+ 2.1 Türkçe
Office XP Türkçe
Office 2003 Pro. Türkçe + Office 2007 uyumluluk paketi
Nod32 Smart Security 3.0.672 Türkçe
Nod32 Antivirüs 3.0.672 Türkçe - Ocak 2009
MTU Sözlük
Live Messenger 2009 + MSN Plus + Yamalı TR
LimeWire PRO 5.1.2 Türkçe
Küçük Oyunlar Paketi
Kaspersky Anti-Virus 2009 Güncel + Güncel Key
K-Lite Mega Codec Pack 4.7.0
Jdownloader 0.4.936
Java Runtime Environment 6 Update 13
ImgBurn 2.4.3 Türkçe
Hyper Space Invader
Hugo 4
HP USB Disk Format Tool Türkçe
Hava Civa 1.6 Türkçe
HashCheck 2.1.8 Türkçe
Foobar2000 0.9.6.3
Firefox 3.0.8 Türkçe (Eklentisiz)
Firefox 3.0.8 Eklentili
Ek Denetim Masası Eklentileri
DxBall 2
Defraggler 1.08 Türkçe
CCleaner 2.17 Türkçe
Avira AntiVir Personal Edition 9
Audacity 1.3.7 Beta Türkçe
AIMP 2.51.330 Türkçe
Adobe Photoshop CS4
7-Zip 4.6.5 Türkçe
.Net Framework 3.5 AIO TürkçeKullandığım Sürücü Paketleri:
Chipset
AMD K8 CPU
Ekran Kartı A-B-C
Ethernet LAN sürücüleri
MassStorage
Ses Kartları A-B
Kablosuz LAN
Monitör
TV kartları
WebCam
Çeşitli Aygıtlar
Modemler (bazen lazım olabiliyor, ondan ekledim)

Kaynak: Wardom [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Linkler aşağıdadır.

Alternatif site yüklemesi yapmış olan arkadaşlar bana özel mesaj yollasınlar.(Yeter artık herhalde, yüklemeyin yav )
1.Sürümü indiren arkadaşlarımdan 2.sürümü indirmelerini rica ediyorum.

S.S.S.'yi ve kurulum notlarını okumadan kuruluma geçmeyin.
Sistem Gereksinimleri:

- İşlemciniz XP'yi çalıştırsın yeter.Rahat bir kurulum için en azından 1.5 Ghz işlemci önerilir.

- Ram miktarınız 128 MB'tan fazla olmalıdır.

- En az 4 GB boş harddisk alanı gerekmektedir sürücüler vb. için.

MXP'deki bazı bileşenler

MXP ekstraları:

Kod:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 7 Logon(oturum açma) Ekranını indirmek isteyen arkadaşlar:
Rar Şifresi : [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Kod:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
MXP 2009 Temalar (Ferrari, IE7 gibi birkaç tema yok)

Kod:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 2009 Kurulumu oyunlarını da veriyorum.

Kod:

Kurulum Notları (MUTLAKA okuyun!)
Partlardan çıkardığınızda oluşan MXP2009 dosyası WinRAR dosyası değildir! İçinde nasıl yazdıracağıyla ilgili anlatım yapılmıştır.Lütfen okuyunuz.
Normal program kaldırır gibi Program Ekle/Kaldır yardımıyla rahatlıkla IE8'i kaldırabilirsiniz.Neden IE7 yok gibi sorular sorulmasın.
DVD'ye en düşük hızda yazdırınız.Yüksek hızda yazdırmada okuma sorunları olabilmektedir.
Kurulum 13.Dakikada ve sürücüler ayıklanırken kesinlikle donmamaktadır. Dondu sanmayın.Özellikle sürücü ayıklaması çok uzun sürmektedir.
RocketDock'tan ulaşabileceğiniz Total Commander ve Görev Yönetici araçlarıyla sistem dosya/işlemlerinde oynama YAPMAYIN. Aksi takdirde bozuk yüklemeler olabilir.
İlk oturum açtığınızda bilgisayar donmuş gibi gelebilir.Sürücü temizliği yapıyor o sırada.3-5 dk. bekleyin.
Temalardan Aura7 Temasını uygulamak için, Önce Aero7 stilini uygulayın.Sonra Aura7 aktif hale gelecektir.Öbür türlü hata alacaksınız
Kurulum ne yazık ki oldukça uzun sürmekte.Hele Sürücü Paketleri ayıklama kısmı.Kurulum yavaş bir Celeron makinede yaklaşık 45 dakikada tamamlanmıştı.Bu süre bilgisayarınızın hızına göre değişebilir.Lütfen sabırlı olun.Sabreden derviş muradına ermiş
Açılış ekranı XP çıkıyorsa aşağıdaki mesajı okuyun.
Sık Sorulan Sorular (S.S.S.)

Soru 1. Aygıtlar yükleniyor ekranında Mavi Ekran hatası alıyorum.
Cevap: Kurulum Seçenekleri'nde sürücü kurmayı atla deyin.Ama çabuk olun,37.dk'ya gelmeden kurulum seçeneklerini bitirin.

Soru 2. Yükleme neden uzun sürüyor? Daha kısa sürmesi için neler yapabiliriz?
Cevap: Sürücü paketlerinin fazlalığı, IE8 yüklemesi kurulumu uzatıyor. Lütfen sabredin

Soru 3. partx'i y defa indirdim fakat çıkaramıyorum, CRC hatası veriyor. Başka siteye upload yapabilir misiniz?
Cevap: Partı hata gidinceye kadar tekrar indirmeniz gerekmektedir.Alternatiflerden indirin büyük ihtimalle sorun çözülecektir.

Soru 4. Dosya kopyalama ekranında ... dosyası kopyalanamadı uyarısı alıyorum. Neden?
Cevap: Bunun 2 sebebi vardır.Ya DVD çizilmiştir,ya da DVD'ye hızlı yazdırılmıştır.Hatasız kurulum için dvd'ye 4x gibi yavaş bir hızda yazdırmanız gerekmektedir.

Soru 5. Office orjinal değil uyarısı veriyor.Ne yapabilirim?
Cevap: Office'i ve tüm güncellemelerini silin."Office Orijinal Ürün Avantajı Bildirimleri (KB949810) tr" güncellemesini yüklemeyin.Olmadıysa format atın tekrar.

Soru 6. IE8'i kaldırmak ve IE7 kurmak istiyorum..Nasıl kaldırabilirim?
Cevap: Normal program kaldırır gibi Program Ekle/Kaldır yardımıyla rahatlıkla IE8'i kaldırabilirsiniz.

Soru 7. MXP kurdum ama açılış ekranım XP oldu! Cevap: Aşağıdadır.

Soru 8.Windows 7 Özelliklerinden bazıları çalışırken anlamsız hatalar veriyor.

Cevap: Araçların birçoğu .Net framework 3.5 gerektirmektedir. .Net yüklenmediği içindir.

Soru 9.Çeşitli dosyalarda virüs var diyor.

Cevap: Özellikle bazı Hiren's BootCD araçları virüs gibi görünebilir.Hiren BootCD kalitesi onaylanmış bir CD'dir.İçindeki teknik servis yazılımları çok güçlüdür. Bazı araçların virüs olarak görünmesi normal.Mesela KillBox,Unlocker gibi silinemeyen dosyaları silen bir yazılım.Fakat bu özelliği bazı antivirüsler tarafından yanlış algılanıyor.Bunun sebebi de KillBox'la korumalı sistem dosyalarını silebilmenizdir.İşte antivirüs yanlışlıkla gerekli bir dosyayı silersiniz diye bu programa virüs uyarısı vermektedir.Sorun yoktur.

Teşekkürlere geçelim.

O kadar çok katılımsız program ve eklenti kullandım ki.Hepsinin yapımcılarına ayrı ayrı teşekkürler.
Blackman12 ve sk8er_boi'ye özel teşekkür ediyorum.Autoit başta olmak üzere birçok konuda anlatımlarıyla ve destekleriyle yardımcı oldular.

neccooy abime teşekkür ediyorum.Bugün burda olmamın sebebidir.İyi ki varsın!

Alternatif linkler furkanaksin, alaskan12 ve muharremerd arkadaşlarımız tarafından sağlanıyor.Onlara çok teşekkürler.Fixit isimli yabancı arkadaşa teşekkürler.Mavi vista görünümü onun XPTSP Blue paketiyle sağlandı.
MSFN,wincert.net ve RyanVM gibi sitelerde destek sağlayan ve paylaşım yapan arkadaşlara teşekkürler.Her ne kadar okumayacak olsalar da

Alıntı ve Çalıntı yapacaklara - Lütfen TAMAMINI Okuyunuz.

Böylesine emek verilmiş bu çalışmayı eminim ki "bazıları" (bunlara insan denemez,hayvan da denemez çünkü hayvan bile paylaşmasını biliyor!) her zamanki gibi kendi yapmış gibi gösterecektir. Arkadaşlar, bakın dile kolay 3 aylık emek var. Kendinizi benim yerime koyun ve düşünün.3 aydır uğraştığınız bir çalışmayı başka bir forumda kendi adınız verilmeden, "ben yaptım" denilerek paylaşıldığını düşünün.Sinirlenmemek insanın elinde değil, değil mi?

Bir de bazı "çalıcılar" "Eee, siz de MS lisanslı ürünlerini bedava paylaşıp emeğe saygısızlık yapıyorsunuz" deyip kendilerini temize çıkarmaya çalışmaktadırlar. Bakın biz burda kimseye zorla çalışma indirtmiyoruz. Madem bu kadar emeğe saygılısınız, madem bu kadar yasallık peşindesiniz, niçin yasal olmayan çalışmalara kendi reklamınızı koyuyorsunuz?
Bu çalışmayı başka sitelerde paylaşacaklar aşağıdaki kuralları kabul etmiş sayılırlar.
- Konuyu alıntı yaparken "alıntıdır" yazınız.Zaten yazsanız da yazmasanız da çalışmayı sizin yapmadığınız anlaşılacak.O yüzden hiç "ben yaptım" olaylarına girmeye çalışmayın.
- Linkleri kendi adınıza (şifreli veya şifresiz) upload etmeyiniz.
- Bu konuyu yenilikler için takip edin.Konu sürekli güncellenmeye çalışılacaktır.
- Alternatif Link vermek isterseniz bana Özel Mesaj atınız.
Her şey daha sağlıklı bir paylaşım ortamı içindir.Yapan memnun, indiren memnun, paylaşan memnun olsun istiyoruz.
MXP 2009 v2, yenilendi, en bol alternatifli DVD sistem

Windows 7'yi TÜRKÇE kullanmak

--------------------------------------------------------------------------------
Düzenleyen morning : 04-23-2009 at 19:34.

morning
Kullanıcının Profilini Göster
Kullanıcıya Özel Mesaj Gönder
morning isimli kullanıcının mesajları

04-23-2009, 19:33 #3
morning
Daimi Üye

Üye numarası: #203616
Yer: Nerden olcak evden =]
Karma etkisi: 398

--------------------------------------------------------------------------------

İndirme bağlantıları (Linkleri)

TEK LİNK!
Muharremerd arkadaşımız tarafından upload edildi.
Kod:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] indirilir:

Kod:

Rapidshare Bağlantıları

Kod:
24 part toplam 2,27 GB.
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bağlantılar (Linkler uyumludur,karışık indirebilirsiniz.)
furkanaksin arkadaşımız tarafından upload edildi.Kendisine teşekkürler.
Netload Bağlantıları

Kod:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bağlantıları

Kod:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bağlantıları Yeni!

Kod:
YouLoad Bağlantıları (Hızlı)
Kod:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Bağlantıları

Kod:
Diğer Alternatifler
(alaskan12 arkadaşımız tarafından upload edilmiştir.Kendisine teşekkürler.)
Load.To linkleri

Kod:
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] 2009 Açılış Ekranı'nın XP olması sorununa çözüm!
Ayrıca güncelleme yaptığınızda da eski haline dönüyorsa bu dosyayla onu da çözebilirsiniz.
Ayrıca mavi vista açılışı isteyenlere
- Her ihtimale karşı açık programlarınızı kapatın.
- Aşağıdaki dosyayı indirin.1 kere çalıştırın.İşlemin bitmesini bekleyin.
- PC'yi yeniden başlattığınızda açılış ekranının Mavi Vista olduğunu görebilirsiniz. O an yeniden başlatmanıza gerek yoktur. Daha sonra başlatabilirsiniz yani

Not : Bu işlem windows çekirdeğinde değişiklik yapmaktadır.Bu nedenle iptal etmeniz vb. sonrası sistem açılmayabilir.

3 farklı bilgisayarda denenmiş ve sorunsuz çalışmaktadır.Sizin bilgisayarınızda sorun çıkarsa lütfen bildirin.

Kod:

Karakter sınırından dolayı karışık oldu biraz konu.Kusura bakmayın.
kenan61
online üye
online üye
kenan61

Toplam Puanı : 16219
MXP 2009 v2! Yepyeni, daha az problemli, bol alternatifli 7e88769fc29bba698776939fec849a75

MesajKonu: Geri: MXP 2009 v2! Yepyeni, daha az problemli, bol alternatifli   MXP 2009 v2! Yepyeni, daha az problemli, bol alternatifli I_icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 10:17 pm

baya uzun anlatım galiba Very Happy
Max Payne
yetkililer
yetkililer
Max Payne

Doğum tarihi : 02/06/91
Toplam Puanı : 18081

MesajKonu: Geri: MXP 2009 v2! Yepyeni, daha az problemli, bol alternatifli   MXP 2009 v2! Yepyeni, daha az problemli, bol alternatifli I_icon_minitimePaz Ocak 10, 2010 11:19 pm

paylaşımlar güzel
https://hhfggfgfg.yetkin-forum.com

MXP 2009 v2! Yepyeni, daha az problemli, bol alternatifli
1 sayfadaki 1 sayfası