SADOBABA FORUMLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Professional Oyuncu Olmak Hakkında !

YazarMesaj
Max Payne
yetkililer
yetkililer
Max Payne

Doğum tarihi : 02/06/91
Toplam Puanı : 18081
Professional Oyuncu Olmak Hakkında ! 7e88769fc29bba698776939fec849a75

Professional Oyuncu Olmak Hakkında ! Empty
MesajKonu: Professional Oyuncu Olmak Hakkında !   Professional Oyuncu Olmak Hakkında ! I_icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 6:12 pm

Herkesin profesyolce oynadığı bir bölüm vardır buda hemen tak diye kazanılamaz.Mesela ben 1 yıldır snow valleyde ve capture the flag oynuyorum ve o kadar çok kişi öldürmeme rağmen kimse bana kolay kolay hacker diyemiyor.

1)Eğer profesyonel olmak istiyorsan.En iyi oyduğun bölümde ve modda oynayacaksın.
2)Üzerinde light vest olmasını tavsiye ederim çünkü daha hızlı hareket edersin.
3)Kullandığın silahlar kendine uygun olmalı.Örneğin ben Artic Wolf ve UMP kullanıyorum her zaman.Alıştığın silahı değiştirirsen o silahı kullanmak sana biraz tuhaf gelir ve rahat kullanamazsın.
4)Seri hareket etmelisin,1 kişinin peşinden koşmamalısın.
5)Oyun içindeki sesleri iyi duymalısın.Mesela tünelden gelen kişilerin tel üstünde ayak sesleri duyulur yada su sesi duyulur.Evin içinde ise tahtanın sesi duyulur.Eğer kulede isen ve kuleye biri geliyorsa merdivenden çıkış sesi duyulur,snow valleyde normal yürüyen birinin sesini karda yürürken ayıt edebilirsin çünkü gıcırtı çıkartır.
https://hhfggfgfg.yetkin-forum.com

Professional Oyuncu Olmak Hakkında !
1 sayfadaki 1 sayfası