SADOBABA FORUMLARI
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Assault Rifle Taktikleri

YazarMesaj
Max Payne
yetkililer
yetkililer
Max Payne

Doğum tarihi : 02/06/91
Toplam Puanı : 18081
Assault Rifle Taktikleri 7e88769fc29bba698776939fec849a75

Assault Rifle Taktikleri Empty
MesajKonu: Assault Rifle Taktikleri   Assault Rifle Taktikleri I_icon_minitimeC.tesi Şub. 06, 2010 6:13 pm

Merhaba Arkadaşlar Ben başlıktaki gibi kendi Assault Rifle Taktiklerimi Sizinle paylaşmak istedim. Assault un taktiğimi olurmuş demeyin yani Combat armsdaki bir çok harita büyük ölçekli ve Quarantine modda da en çok tercih edilen silahlardan birisi Assault Rifle Taktikleri genellikle 2'ye ayrılır,uzun mesafe ve kısa mesafe

1.Uzun Mesafe:
Uzun mesafe silahlar genellikle uzun namlulu Portability olarak ağır ve Fire Rate olarak biraz Daha düşük silahlardır. bu silahları kullanırken silahın Recoilini (yani sekme oranını) unutmamak gerekmekte bu yüzden ''burst fire'' modunuz olsa bile ''auto'' modda kullanmanızı tavsiye ederim ve özellikle uzak atışlarda ikişer üçer kurşun sıkmanız hem isabeti arttırır hemde Recoil i azaltır vede şarşörünüzde hemen bitmez,ben bu uzun namlulu silahlarda yeni arkadaşlar için dürbünlü kullanımı öneririm ama ben dürbünü açıkken çok sektiği için dürbünsüz kullanmaktayım sizede önermekteyimm...(tabi leveliniz yüksekse REFLEX SIGN dürbününü almanız en akıllıcası) VEEE EN ÖNEMLİSİ UZAKTAN İSTER DÜRBÜNLÜ İSTER DÜRBÜNSÜZ ADAMIN BACAK BÖLGESİNDEN ATEŞ ETMEYE BAŞLAYIN BÖYLECE HEADSHOT ŞANSINIZ ARTAR NASILMI?? SİLAHIN YÜKSEK RECOILi SAYESİNDEE ....

2.Kısa Mesafe:
Kısa mesafe silahlar,uzak mesafeden damage si düşük ama hızlı ve isabetli atış yapabilirler fakat ben yinede ikişer üçer Kurşun sıkmanızı şiddetle önermekteyimdir.Kısa mesafe silahlar uzunlara nazaran daha hafif ve Fire Rate olarak yüksek yani hızlı mermi atabilen silahlardır ve hepsi ''Auto'' atış modundadırlar.Bu silahları Orta mesafedede Uzun Mesafe Silahlarından daha etkili kullanabilirsiniz fakat dürbüle birlikte.

3.Zırh Seçimi:
Arkadaşlar eğer assault silahlar kullanıcaksanız iyi zırhlar seçmelisiniz.Eğer Uzun mesafe silah kullanıyorsanız medium vest kullanmanızı öneririm ve kafanıza da ''MITCH'' gibi koruyucu Kask almanızı tavsiye etmekteyim çünkü sizin assaultlardan başka en önemlisi sniper düşmanlarınız sizi gafil avlamak için bekliyor olacak neden heavy vest değil diyorsanız.Birazda atik olmanız gereğinden heavy vest sizin hareket hızınızı çok kısıtlar.
Eğerr Kısa mesafe silah kullanıyorsanız rakibiniz sizi zaten %70 öldüricektir bu yüzden düşük levelseniz zırhsız dolaşmanızı öneririm çünkü hareket hızınız heavy yada medium vest ile kısıtlanmaktadır.Bir yandan sizin zaten yüksek bir damage kapasiteniz var adam sizi vurana kadar siz onu tuzla buz edersiniz.Eğer ben işimi şansa bırakmam diyorsanız Balanced Vest kullanmanız en doğrusu hareket ve korunma oranı en iyi onda sağlanmış (BANA GÖREE) ve her iki durumdada kısa mesafe silahda kafanızda hızınızı herzaman arttırıcak bişi olsunn...
https://hhfggfgfg.yetkin-forum.com

Assault Rifle Taktikleri
1 sayfadaki 1 sayfası